Buradasınız
Ana Sayfa > Haber > Naruto MTV Türkiyede…!!

Naruto MTV Türkiyede…!!

http://kynologie.org/sitek/zoologicka-zahrada/feed/          Milyonlarca kişinin severek izlediği Phentermine Buying Online Naruto artık http://norgeshus.es/wp-cron.php?doing_wp_cron=1558447990.3263049125671386718750 MTV Türkiye isimli kanalda http://leamingtonhistory.co.uk/?s=nap türkçe dublajla sizlerle… Bu ilk yazım fiyasko olmasın İnşAllah.. Ben dahil bi çok kişi artık http://landrangerdeeside.co.uk/15r1_10a/ dattebayoo diyen sarışın küçük çocuktan haberdar. Türkçe altyazıyla bölümlerce izlediğimiz Narutonun seslendirmelerini kim yapıcak yada ne şekilde bizlere sunulacak hala bi açıklama gelmedi. Elimizdeki tek veri internette dolaşan fragman.

Buying Phentermine 37.5

Phentermine Buy Phentermine              Şimdi gelelim benim yorumuma. Biz Naruto yu ve tüm anime alemini Japonca tanıdık, Japonca sevdik. şimdi Naruto gelipte “Selam birader” derse tabiiki hoş olmaz. Aynı ses ve tepkileri verebilecek, bizim sevdiğimiz Narutoyu aratmayacak bi seslendirmeden hiç umudum yok. Keşke altyazılı olarak verselerdi. Yinede bu bi gelişmedir ve Naruto yu tanımayan herkes için tanıtıcı nitelik taşımaktadır 🙂 Sasukenin sesi ve diğerlerinin dublajlarınıda düşündükçe gittikçe korkmuyorum desem yalan olur. Yinede Türk milletine Hayırlı olması dileklerimle.

Can I Buy Phentermine In Australia

http://baxtmodels.com/en/product_tag/darya-savishkina/

Buy Phentermine Reviews

Phentermine Real Online

Phentermine Cheapest

http://leamingtonhistory.co.uk/miranda-and-the-lockheed-festival-fountain/

Order Phentermine Hcl 37.5 Haa bu arada az daha unutuyodum.

Can You Buy Phentermine Online Legally http://learningportuguese.co.uk/guide/grammar/verbs-in-detail/present-subjunctive?print=1 Hayırlı Bayramlar Dilerim…  (JunGetSu)

Phentermine 30 Mg Buy

5 thoughts on “Naruto MTV Türkiyede…!!

  1. Evet harika bir haber bu yav 😀 geçenlerde bunun haberini okumuştum şans eseri ama bu kadar net bilgilerim yoktu açıkçası gayet güzel bir yazı olmuş.
    Hımm bencede Narutonun kendi sesi ile seyretmek ayrı bir zevktir tabi ama o zaman internette dolaşan hani birazda haklı bir kanı var;
    "e gidin o zaman internetten alt yazılısını indirip seyredin" diyorlar. Aslında bir bakıma çok güzel diyorlar ama malum güzel Türkçemize aynı kalitede bu anime harikasını kazandırmalarını sağlayacak çok az ses sanatçımız var ki çoğu da İstemi Betil gibi oturaklı sesi oturmuş kişiler tutupta yedi yaşında şımarık bir velede İstemi Betil'e seslendirmek acayip derece de abzürt olur.
    Bakalım İNŞALLAH harika bir seslendirme ile bu animeyi kazandıracaklarını umuyorum.Çünkü, MTV Türkiye bu işi diğer kanallar gibi çocukların seyretmesi için yapılan çizgifilmler gibi görmüyor olması ve gayet ciddi ve profesyonel şekilde yapacak olduğundan birazda içim rahat hani ama biraz 😀 eveeet sıra geldi acı portakalımız İchigo'ya ha ne dersin ?

    Fedex Phentermine Overnight
  2. Buy Phentermine 30 Mg kanal el değiştirdiğinden eski sahipleri naruto ve mtv'de yayınlanan diğer animeleri kidz tv'ye devam ettirmeye başladı. kidz tv'de de anime saati var başlayınca ekranda animez logosu çıkıyor. naruto ise 22:00'da buradan devam ediyor.

Bir cevap yazın

http://lisnagarveyhockey.com/?up_auto_log=true

http://bonjourblogger.com/tag/blogger-template/

Can You Buy Phentermine In Canada

Top