Buradasınız
Ana Sayfa > Anime > Çok Beklediğimiz High School Of The Dead Ovası

Çok Beklediğimiz High School Of The Dead Ovası

http://norgeshus.es/wp-cron.php?doing_wp_cron=1558443008.2481648921966552734375

http://rossmontgomery.co.uk/talks

Evet başlıkta da dediğimiz gibi özellikle kendi adıma konuşacak olursam o kadar heyecanla bekledim ki anlatamam. Daha öncede sizlere Anime Günlüğü olarak bu ovanın haberini vermiştik ve sağolsun Nippon Yume ekibi sayesinde güzelce seyretme şansımız oldu.Ama maalesef Ova tam bir hayal kırıklığı oldu serinin hayranları için.Gerçi ecchi sevenler içinse tam bir patlama olmuş olabilir.

http://landrangerdeeside.co.uk/tag/british-sxs-racing-championship/

http://leamingtonhistory.co.uk/wp-cron.php?doing_wp_cron=1558520187.5372910499572753906250  

Buy Phentermine Online Consultation

Ovayı kısaca anlatmak gerekirse kahramanlarımız nehrin kenarında ki ıssız ve “Onlar” dedikleri zombilerden uzak ve güvenli gördükleri bir adaya çıkarlar.Çok acıkmaları sonucunda tutmuş oldukları balıkları pişirmek için yaktıkları ateşte bir sorun vardır. Ateşe yanması için attıkları  kafa buldurup sanrı ve halüsülasyon gördüren bir bitkinin yaydığı kokusunun etkisi altında kalmaları ve erotik sanrılar görmeleri ile ovamızın ana konusu başlar.

http://nkdwaxing.com/tag/wax/ http://baxtmodels.com/producto/gabriel/

Phentermine Purchase Canada

Buy Phentermine Online Canada

Phentermine Dr Online

Açıkçası ben bu ovanın birinin hikâyesi gibi zombilerle savaşacakları ya da ilk sezonda gösterilmeyen ama o ilk anlarda ki zamanları anlatan bir hikâye anlatımı bekliyordum. Lakin ecchinin tavan yaptığı bir Ova gelince hayaller suya düştü tabi.

  Koca Ova da doğru dürüst zombi bile göremedik ama 2. sezon hakkında çok önemli bilgi edinmiş olduk. Sonlara doğru Alice chanın “mataa neee” diye ovayı bitiren konuşmasında devamının geleceğini söylemiş bulunuyor. İşte Ovada ki en güzel haber bu olsa gerek. 2. sezon ise takip ettiğim bazı sitelerde Sonbahar döneminde geleceğine dair bilgiler edindim ama daha tam tarihi kesin değil tabi.

Next Day Phentermine Delivery

Buy Phentermine 30 Mg Online Uk 02.04 günceli ile karşınızda olduk efenim Günlüğümüzün sayfalarını çevirmekten eksik olmayın görüşmek üzere Allah’a emanet olun. http://rossmontgomery.co.uk/about Jaa Ne…

Buy Phentermine 37.5 Mg Qua White/Blue Specks Elliptical

http://leamingtonhistory.co.uk/denis-matthews-1919-1988/barbirolli-02/

http://rosmetics.co.uk/color/titanium/

http://learningportuguese.co.uk/countries/angola/14-countries

Buy Phentermine Thailand

Phentermine Prescription Online


Diet Pills Category Buy Phentermine Online

vkopuzoglu
Amatör yazar, Kitap sever, çizgi roman okuru, kulağına hoş gelen müzikleri dinleyen, oyun hayranı, yazarak stress atmayı seven , öğretmen adayı ^_^ Ha bir de Anime - Manga sevdalısı...

2 thoughts on “Çok Beklediğimiz High School Of The Dead Ovası

Top