Buradasınız
Ana Sayfa > Makale > ~~Sarılmanın Önemi~~

~~Sarılmanın Önemi~~

Buy Phentermine 30 Mg Eon Blue/Clear

Ayrılık sahnelerinin Japonlar için çok özel bir önemi vardır.

Pek çok kültürde gövde, insanın zırhıdır.

Online Phentermine Prescription Consultation Ama Japon kültüründe insanın zırhı gövde değil, “sırt“tır.

http://learningportuguese.co.uk/guide/grammar/basics/grammar-intro Savaşta birine arkadan saldırmak, Japon kültüründe çok aşağılık olarak görülen bir harekettir.

Bunun tam tersi ise, yani arkadan “sarılmak“, yine çok yoğun bir “mahremlik” duygusu, çok özel bir aşk anlamı verir.

http://citizensadvicecd.org.uk/we-are-live/ Fotoğraf: Elfen Lied
Karakterler: Kouta & Lucy

Real Phentermine Pills Online Bu bilgiyi bize bölüm sonlarından birinde vermiş olan, www.sekerkizcandy.com’da Candy’yi Türkçeye çeviren ablalara teşekkür ederim.
Aynı zamanda son zamanlarda bitirmiş olduğum Paulo Coelho’nun Aleph (Elif) adlı kitabında da “sarılmak“la ilgili görmüş olduğum bir paragraf çok hoşuma gitmişti:

http://bonjourblogger.com/archives/ “”Şu an sadece sarılmaya ihtiyacım var,” dedim ona. İnsanlık kadar eski olan bu hareket, iki vücudun kavuşmasından çok daha fazlasını ifade eder. Sarılmanın anlamı şudur:
Sende bir tehlike sezmiyorum, yanında olmaktan korkmuyorum, rahatlayabilir, kendimi yuvamda hissedebilirim, beni koruyan ve anlayan birisi var.
Bizde birine isteyerek her sarıldığımızda, ömrümüzün bir gün uzadığına inanılır.”

Fotoğraf: Nodame Cantabile – Live Action TV Show
Oyuncular: Ueno Juri & Tamaki Hiroshi

Phentermine 15Mg Bu yazıyı okuduktan sonra sevdiklerinize gidip sıkı sıkı sarılın 🙂
Mina-san, ki-o-tsukete. Mata ne! (Kendinize iyi bakın millet, görüşmek üzere)

6 thoughts on “~~Sarılmanın Önemi~~

  1. Where Do I Buy Phentermine 37.5 Ellerine sağlık çok güzel olmuş…özellikle duygusal sahnelerde çok dokunaklı oluyor arkadan sarılmaları 🙂 Şu an bende Nodame Cantabile'nin animesini izliyorum bitmek üzere..fakat sarılmanın bu güzel anlamını bilmiyordum…teşekkürler 🙂

  2. Çok teşekkürler, sevimdim beğendiğinize 🙂 Nodame Cantabile müzikle ilgili olup, Myanimelist'te en yüksek puanı alan anime olması lâzım, değerli animelerden sayılıyor yani. İlk yazımdı bu benim burdaki, o yüzden biraz acemice olmuş olabilir, ilerde daha iyilerini yazmak nasip olur inş.. =D

  3. ilk naruto serisinde sasuke orochimaruya giderken sakuranın arkasıdan dolaşıp duygusal bi hareket yapıyodu 😛 neyse bu kadar güzel bi yazıyı kötü bi espriyle bozmayayım :)) harika. gerçekten bende duygusal biri olarak etkilendim 🙂 arkamı kontrol eder oldum 😛

Bir cevap yazın

Top