Buradasınız
Ana Sayfa > Dizi > Helix!

Helix!

Kutup Bölgesi Arktik’te Devasa bir Laboratuvar, yüzlerce kişi ve tek bir VİRÜS…

Nasıl tanıdık geldi değil mi?
Ama durun  devamı hiç de tanıdık  ilerlemiyor.

Yayın hayatına yeni başlayan dizi Kutup Bölgesinde Arktik’te ki Laboratuvarda meydana gelen bir kaza sonucu  ortaya çıkan bilinmeyen bir virüsü kontrol altına almaya çalışan Hastalık Kontrol Merkezi ekibinin hikâyesini anlatıyor. Hatta anlatmakla kalmıyor bizzat resmen an be an yaşatıyorda diyebiliriz.
Serinin bel kemiği yine ünlü bir şaheser olan BattleStar Galactica’nın üstadı Roland D. Moore’u görüyoruz ve tekrar saygıyla alkışlıyoruz kendilerini.
Bilenler bilir Roland D. Moore’un yanında ise Contact’ tan Lynda Obst ve efsane dizi Lost’tun yapımcısı Steve Maeda da diziye destek verenlerden.

Şahsi görüşüm ise  “ben böyle psikopat dizi görmedim arkadaş” tan öteye gitmiyor. Her anı gerilim her anı  hep bir şeyler olacakmış gibi tetikte beklediğiniz bir seri ortaya koyulmuş.

Bence, yeni ve farklı bir şeyler arıyorsanız ve  en önemlisi de bolca gerilim tadında bir dizi arıyorsanız adresiniz apaçık ortada sakın kaçırmayın derim.

İyi seyirler…   


vkopuzoglu
vkopuzoglu
Amatör yazar, Kitap sever, çizgi roman okuru, kulağına hoş gelen müzikleri dinleyen, oyun hayranı, yazarak stress atmayı seven , öğretmen adayı ^_^ Ha bir de Anime - Manga sevdalısı...

Bir cevap yazın

Top