Buradasınız
Ana Sayfa > Dizi > The FLASH  Gün Sayıyor!

The FLASH  Gün Sayıyor!

 

DC karakteri ve Adalet Birliği üyesi olan Flash (Barry Allen) CW kanalında severleri ile buluşmak için artık gün sayıyor.  DC’nin sevilen karakterlerinden  ve hali hazırda yayında olan Arrow da 2.Sezon 8. ve 9. bölümlerde ilk defa seyirci karşısına çıkan Barry Allen, burada da gördüğümüz üzere amiri tarafından geri çağırılmış ve laboratuvarında S.T.A.R. Lab.’ın deneyi olan parçacık hızlandırıcısınında etkisinin olduğu talihsiz bir yıldırım kazası yaşaması nedeniyle Flash doğmuş oldu. Bilindiği üzere bu bölümden sonra CW kanalı Ocak ayı sonlarında siparişini vermiş ve nihayetinde de The Flash projesi Şubat sonunda kesinleşmişti.

 

Edindiğimiz bilgilere göre Barry Allen kendi dizisinden önce tekrar severleri karşısına Arrow’un bir bölümünde gözükecek ve ardından ilerleyen zamanlarda kendi pilot bölümü ile yayın hayatına başlayacak olması planlanıyor.

Grant Gustin’in canlandıracak olduğu Barry Allen’ın  kostümlerini ise, aynı zamanda Arrow’unda tasarımcısı olan üç Oscar ödüllü tasarımcı Colleen Atwood üstlenecek.( Alice in Wonderland, Memoirs of a Geisha ve Chicago) Dizinin yapımcılığını ise, yine Arrow’un usta kalemleri Greg Berlanti, Andrew Kreisberg ve David Nutte iş başındalar. Yönetmenliği ise Nutter Berlanti & Kreisberg ve DC Entertainment Üretici Grup Başkanı Geoff Johns tarafından yapılan dizimiz çok yakında ekranlarda olacak.

 

Umarım hepimizin beklediği gibi güzel bir iş çıkar ortaya hepinize iyi seyirler.

vkopuzoglu
Amatör yazar, Kitap sever, çizgi roman okuru, kulağına hoş gelen müzikleri dinleyen, oyun hayranı, yazarak stress atmayı seven , öğretmen adayı ^_^ Ha bir de Anime - Manga sevdalısı...

Bir cevap yazın

Top