Buradasınız
Ana Sayfa > Haber > Steam:  Warhammer 40,000: Space Marine  HumbleBundle’dan Ücretsiz!

Steam:  Warhammer 40,000: Space Marine  HumbleBundle’dan Ücretsiz!

Selam, zaman zaman biz oyun severlere  belirli sürelerde ya da, bir takım şartlar gerekliliğinde ücretsiz oyun sunan HumbleBundle sitesinin bu sefer ki oyunu Warhammer evreninden geliyor.
Warhammer 40,000: Space Marine ‘i ücretsiz olarak almanız gereken tek şeyse sadece aşağıda verdiğimiz sitenin linkine tıklayıp karşınıza gelen “Get The Game” butonuna tıklamak. Eğer üyeyseniz üye olduğunuz adrese direk olarak kodun içerdiği sayfa bağlantısı e-posta olarak gitmiş olacaktır. Üye değilseniz hızlı bir şekilde  geçerli bir e-posta ile  üye olup butona öyle de basabilirsiniz.
E-postanızda ki linke tıklayıp açılan sayfada en altta Steam simgesinin de bulunduğu Redeem Code yazılı başka küçük boyutlu bir buton daha göreceksizniz. İster sağ tarafında ki Steam girişi ile oyunu etkinleştirebilir, isterseniz açılır kutucuğa tıklayıp linki kopyalayarak Steam üzerinden “ürün etkinleştirmesi” yapabilirsiniz.
Yalnız unutmayın  oyun zaman sürelidir (1 Eylül 20.00)  ve 15 Eylülden önce aktif ederseniz yararınıza olacaktır. İyi oyunlar dilerim.

Kodu almak için: https://www.humblebundle.com/store/warhammer-40000-space-marine

vkopuzoglu
Amatör yazar, Kitap sever, çizgi roman okuru, kulağına hoş gelen müzikleri dinleyen, oyun hayranı, yazarak stress atmayı seven , öğretmen adayı ^_^ Ha bir de Anime - Manga sevdalısı...

Bir cevap yazın

Top