Evet sevgili Naruto severler. Güncel takip eden arkadaşlarımın merakla sorduğu “filler ne zaman bitecek?” sorusuna sonunda yanıt bulduk. 🙂 Ama güncel seyretmeyenler için ufak bi açıklama yapalım. Naruto shippuudenin önemli bir bölümünden sonra bütün bir sezonu filler olarak geçirmişti. Filler bölümlerin ne zaman biteceği bilinmemekle birlikte artık iyice sıkıcı olmaya başlamıştı. Evet, beklediğiniz haberi açıklıyorum. Naruto shippuudenin son iki filler bölümünden sonra 10 Şubat 2011 de 197.  bölümle  filler bölümler son bulacak.. Naruto Shippuuden 10 sezonun başlamasıyla güncel ve heyecanlı bölümlerine geri dönecek.

NarutoSpot  un yayınlarından yorumladığım haberin bir diğer önemi ise naruto ile ilgili bazı söylentileri yalanlıyor olması. Bazı siteler naruto shippuudenin sona erdiğini ve fillerların bu yüzden uzadığını, aynı shippudenin çıkışı gibi akippuuden  diye bir bölümün çıkacağını yayınlamış hatta bir çok kişide bunu doğrulayarak etrafa yaymıştı. Ancak 10. sezonun shippuudene bağlı olduğunu ve mangayı takip eden biri olarak çok heyecanlı bölümlerin bizleri beklediğini sizlere belirtmekte yarar görüyorum.  bekle bekle sıkıldık abii. ilk narutoya döndüreceklerini bende düşünüyodum. Nihayet filler bölümler bitecek ve huzurla günceli takip edebileceğiz..

Haberimiz başka bir sitenin çalışmalarından yola çıkarak yapıldığından kesinliğinden çok emin değilim. ancak sitenin daha önceki yayınlarının doğruluğu ihtimalin çok kuvvetli olduğunu düşünmeme sebep oldu.. Bizi Takip Etmeye Devam edin..  🙂(JunGetSu)
vkopuzoglu
info@klavyeizi.com