0 0
Read Time:59 Second

 

Normal bir insanın kaç kişiliği olabilir ? Daha doğrusu olabilir mi? Bir, iki , üç? Hayır Onun tam 23 kişiliği var! Ve 24.kişiliği her şeyi alt üst etmek üzere…

 

M.Night Shyamalan’ın yönettiği üçlü serinin ikincisi olan Split, Kevin Wendel Crump (James McAvoy) adında 23 kişiliğe sahip çoklu kişilik bozukluğu olan bir adamın hikâyesini anlatan 2016 yapımı gizem – gerilim dolu çok güzel bir devam filmi.
Kevin’ın kişiliklerinden biri bir gün üç liseli kızı kaçırıp bir odaya kilitler. Kevin’ın birden fazla renkli kişilikleri ile iyice korkan bu üç çaresiz kız içinde bulunduğu ortamdan kurtulmaya çalışmaktadırlar.

Başrol olarak Kevin’i canlandıran James McAvoy resmen harika bir iş başarmış tebrik etmek gerek. Karakterler arasında ki o kişilik geçişleri falan çok güzel aktarılmış.
Şahsen bu tarz renkli ve uçuk karakterleri Jim Carrey ve Johnny Depp den görsek de en son Prof. Xavier’i de başarılı bir şekilde canlandıran James McAvoy’u da bu listeye katabiliriz. Usta yönetmen çok iyi bir oyuncu seçmiş.
Kadın başrol oyuncusu olarak Anna Taylor-Joy ise Casey Cooke karakterini başarılı bir şekilde canlandırmakta. Casey’nin o içinde bulunduğu durumu acizliği ve aynı zamanda olması gereken soğuk kanlılığı iyi yansıtmış.

Unbreakable’ın bu devam filmini kesinlikle tavsiye ederim. İyi seyirler…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
vkopuzoglu
info@klavyeizi.com

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir