0 0
Read Time:1 Minute, 22 Second

Selam sevgili günlük takipçileri nasılsınız? Geçmiş Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Şimdi bu mesaja başlama niyetimi anlatayım ilk önce kısmetse kalemimiz döndüğü kadar günlerdir burda sizleri sadece Saeko’nun  karşılamak zorunda olmasını açıklamak niyetindeyim.
Ekip olarak kimimizin finalleri, kimimizin çeşit türlü işleri sınavları ve benimde çok şükür yeni bir işe başlamış olmam sebebiyle biraz durağanlaştık mecburen. Ha bu tarz bahaneleri oldum olası bende sevmiyorum ama yine de  yazayım dedim. Az da olsa neden güncel yazı veremediğimizin sebebini anlatmış olabiliriz İnşallah.

Öhöm! bu sefer günlümüzün görseli olarak The World God Only Knows adlı animemizde çıkan bu yeşil saçlı hanımefendiyi  konuk ediyoruz gördüğünüz gibi 😛
Bu dili görünce yine saçmalayacağımızı sanmayın yazıyı yazmayı düşünürken bu resim aklıma geldi, yani tamamen tesadüf eseri onu belirteyim.
Neyse ilk olarak en hızlı ve basit iş olduğu için günlüğümüzün Haziran ayı arka planını şu an gördüğünüz altlarında bezle dolaşan Naruto ve Sasukeli bir resmi koyduk umarım  beğenirsiniz. Ayrıca bu arka planlar hakkında da  lütfen  yorumlarınızı belirtirseniz  çok memnun oluruz. Tabi sadece  arka plan hakkında değil, Anime Günlüğü hakkında her konuda tüm yapıcı eleştirileri ve yorumlarınızı bekliyoruz.Bu arada özellikle yapıcı dedim ama yapıcı olmayan eleştirilere de açığız lakin usturuplu bir şekilde  ağızlarının payını verip  geri iade etmesini de biliriz o ayrı neyse.
Başlarken dediğim gibi şu aralar biraz yoğunum maalesef iş+e-dergi yazarlığı+manga balonlama vb. üçlemesinden fırsat bulup güzel bir anket  ile yeni harbi güncel yazımızı sunacağız sizlere İnşallah.her ne kadar yoğun olsakta  halimize çok şükür tabi ki bunlar tatlı yoğunluk.
…vee trenimizin son vagonuna geldiğimiz sırada da Haziran ayı ve sonrasında Allah kısmet ederse çok güzel günceller ile  karşınıza çıkmaya can atıyoruz.Şimdilik benden bu kadar Allah’a emanet olun.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
vkopuzoglu

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.